Online
kalkulátor

V SOUČASNÉ DOBĚ OBSAZUJEME TYTO VOLNÉ POZICE:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/OBCHODNÍ MANAŽER pro logistické služby a mezinárodní přepravu v regionu Praha a Střední Čechy

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání klientů (telefon + schůzky)
  • zpracování a příprava nabídek pro potenciální klienty, konzultace vhodného řešení pro klienty
  • budování portfolia pravidelných klientů a péče o ně
  • koordinaci obchodních příležitostí
  • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
  • účast na meetingu společnosti
  • příprava podkladů pro reporting 1× týdně
  • administrativa a práce v CRM
  • působnost: Praha a Střední Čechy

Profil ideálního kolegy

  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oblasti přepravy či logistiky min. 2 roky (B2B/B2C)
  • velmi dobré komunikační schopnosti a profesionální vystupování
  • samostatnost a spolehlivost je samozřejmostí – organizační a analytické schopnosti, schopnost time-managementu
  • silné pracovní nasazení – orientace na klienty – ochota učit se novým postupům – týmové smýšlení
  • uživatelská znalost PC (MS Office, CRM)
  • aktivní řidičský průkaz sk.B
  • minimálně SŠ vzdělání
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • práce na HPP nebo ŽL
  • zajímavou práci ve velmi úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (základní + nadstandardní prémiová složka platu)
  • samostatnost, férový přístup
  • kvalitní službu a přívětivé pracovní podmínky
  • osobností rozvoj
  • možnost čerpání 2 dny sickday
  • práce z domova či v terénu
  • firemní benefity (po zapracování automobil k soukromým účelům, mobilní telefon a notebook)

Doplňující informace

Ideální datum nástupu je ihned či dle dohody

Místo výkonu práce: Praha

Zájemci pište na kariera@ylp.cz

Dále hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník. Jednosměnný denní provoz.

Požadujeme

  • Platný průkaz na VZV výhodou
  • Schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem
  • Spolehlivost, loajálnost a samostatnost

Náplň práce

  • Nakládka a vykládka zboží
  • Příprava zboží na uskladnění
  • Příjem, zaskladnění a expedice zboží
  • Balení a předávání přepravci nebo našim řidičům
  • Práce se čtečkou a PC

Nabízíme

  • Nástupní mzdu až 17500 Kč/měsíc
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Stravenky
  • 4 týdny dovolené
  • Práci ve stabilní společnosti

Místo výkonu práce: Praha – Horní Počerníce

Zájemci pište na kariera@ylp.cz nebo použijte odpovědní formulář.

Budeme se těšit na spolupráci. Tým YLP