Online
kalkulátor

Společnost byla založena v roce 2016. U zrodu stál tým profesionálů. Zaměřujeme se především na vnitrostátní a mezinárodní dopravu.

Společnost YLP, s.r.o. byla založena v roce 2016. U zrodu stál tým profesionálů, kteří se oboru věnují mnoho let. Zaměřujeme se především na vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Díky dlouholetým zkušenostem z České republiky i ze Světa, disponujeme vlastní sítí renomovaných partnerů ve všech nejvytíženějších dopravních uzlech.

Klientům poskytujeme komplexní servis a kvalitní služby, při zachování výhodné ceny. Řídíme se nejen platnými zákony, ale i dobrými mravy. Všechny produkty maximálně přizpůsobíme potřebám zákazníků. Zásilky doručujeme expresně, ekonomicky, i super-ekonomicky. Samozřejmě včetně kompletace zásilek, Fullfilmentu, pojištění a dalších služeb.

Zakládáme si na osobním přístupu, trvalém vztahu s klientem a důvěře. Čím lépe klienta poznáme, tím lépe dokážeme reagovat na jeho potřeby a přání. Starosti s logistikou nechte na nás. Těšíme se na spolupráci!